Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Setkání s podnikateli v Čáslavi

Typ: ostatní
PlakátDne 20. 11. 2018 od 8.00 do 15.00 se uskuteční konzultační den ve městě Čáslav, kde se místním podnikatelům, ale i zástupcům samosprávy, studentům a ostatní veřejnosti otevírá možnost prodiskutovat konkrétní otázky spojené s podnikáním a zjistit jaké možnosti finanční a nefinanční podpory, ať státní či jiné, se jim nabízí.

 

Spolu s CzechInvestem představí své služby Agentura pro podporu exportu CzechTrade, Agentura pro podnikání a inovace zabývající se dotacemi ze strukturálních fondů EU, či Místní akční skupina Lípa pro venkov z.s., která podnikatelům představí programy a výzvy vztahující se přímo pro Váš region.

 

Na konzultační den mohou dorazit jak podnikatelé ze samotného města Čáslav, tak i okolí. Z důvodu omezené kapacity je nutná registrace a rezervace termínu na e-mailové adrese praha@czechinvest.org nejpozději do 19. listopadu 2018. V případě jakýchkoliv dalších dotazů se prosím obraťte na telefonní číslo 296 342 707. V přihlášce uveďte jméno účastníka, název společnosti, Vámi preferovaný čas konzultace a kontaktní údaje. Poskytnutím těchto údajů souhlasíte s jejich zpracováním pro účely realizace této akce.


Příloha

Vytvořeno: 25. 10. 2018
Poslední aktualizace: 25. 10. 2018 13:54
Autor: