Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Zprávy

#

Balení moštů a jejich uvádění na trh

Projektem došlo k pořízení poloautomatického vzduchem ovládaného plnícího zařízení pro plnění a uzavírání flexibilních sáčků s mošty vlastní výroby o objemech od 5 do 1300ml. Plnění probíhá pomocí objemového pístového plniče s nastavitelným objemem. Uzavírání probíhá pomocí plastového šroubovacího uzávěru. Dále došlo k pořízení vozidla kategorie N1 s dostatečným nákladovým prostorem pro zavážení produktů vlastní výroby do distribuční sítě odběratelů. Výsledkem projektu plnícího zařízení je nový produkt, který se lépe přizpůsobí poptávce zákazníků a tím přispěje k rozšíření portfolia zákazníků a celkově k lepší propagaci výrobků. Vozidlem se dosáhlo ke snížení čekacích lhůt pro dodávky produktů k zákazníkům. celý text

ostatní | 6. 10. 2020 | Autor: Správce Webu
#

Pořízení mobilní pytlovací váhy

Projektem došlo k pořízení automatické pytlovací váhy s váživostí 5-25 kg. Žadatel tak docílil zvýšení efektivity práce a snížil namáhavost fyzické práce při manipulaci s pytli. Nabídku je nyní možné rozšířit i o malá spotřebitelská balení, což vede ke zvýšení konkurenceschopnosti na trhu.
celý text

ostatní | 20. 1. 2020 | Autor: Správce Webu
#

Technologické a technické vybavení - středisko Bohdaneč

"Projektem došlo k pořízení nové technologické linky pro balení vlastní produkce brambor a její uvedení na trh v baleních o velikosti 2 - 25 kg.
Jedná se o linku složenou z částí: automatická váha, balící linka a tiskárna etiket. "
celý text

ostatní | 20. 1. 2020 | Autor: Správce Webu