Menu
Lípa pro venkov z.s.
ObecZbraslavice

Obce a spolky - vybavení, společenské místnosti a veřejná prostranství

#

Mobiliář na veřejné prostranství obce Hraběšín

Datum: 21. 4. 2023

Předmětem projektu bylo pořízení venkovního mobiliáře (altán s posezením, lavičky, odpadkové koše, stojan na kola), který je využíván širokou veřejností. Jednotlivé prvky slouží pro odpočinek, zábavu, ale i jako místa pro setkávání a poznání.

#

Vybavení hospodářské budovy pro spolkovou činnost

Datum: 20. 4. 2023

Výsledkem projektu bylo vybavení stávajících prostor spolku a tedy zlepšení zázemí pro členy. Do klubovny byly pořízeny stoly a židle, kuchyňská linka vč. dřezu, lednice, sporáku, dřevěného odkládacího stolu a dále stolu i lavic k venkovnímu použití.

Veřejné prostranství náves Červené Janovice 1

Veřejné prostranství náves Červené Janovice

Datum: 20. 4. 2023

V rámci realizace projektu bylo na veřejném prostranství obce Červené Janovice obnoveno oplocení vodní nádrže, zabudovány kamenné obrubníky, postaveno nové odpočinkové místo - altán, vybudována mlátová cesta a odvodňovací žlab.

Rekonstrukce a vybavení obecní společenské místnosti 1

Rekonstrukce a vybavení obecní společenské místnosti

Datum: 20. 4. 2023

Výsledkem projektu byla rekonstrukce společenské místnosti a pořízení zvukové techniky. Zlepšilo se tak zázemí a vybavení pro místní občany, sbory dobrovolných hasičů a místní spolky, které pořádají kulturní akce.

Rozšíření kapacity pro pořádání akcí na statku Dítě a kůň 1

Rozšíření kapacity pro pořádání akcí na statku Dítě a kůň

Datum: 17. 4. 2023

Realizace projektu (pořízení stanu tee-pee, stolů a lavic, mobilního kontejneru a drenážních dlaždic k vybudování odstavných ploch) umožnilo žadateli rozšířit pořádané akce i do sídlu spolku přilehlého sadu.

Společenská místnost Zbraslavice

Rekonstrukce a vybavení obecní společenské místnosti Zbraslavice

Datum: 12. 4. 2023

Projekt zahrnoval rekonstrukci obecní společenské místnosti a pořízení jejho vybavení.

Zlepšení vybavenosti obce Vinaře

Datum: 12. 4. 2023

Realizací projektu došlo k pořízení vybavení společenské místnosti obce (stoly, židle, kuchyňský kout s lednicí, projektor s plátnem, audiopřehrávač, reproduktory s mikrofonem) a nákupu vybavení pro pořádání venkovních společensko-kulturních akcí pro veřejnost (přístřešky, pivní sety).

Foto Onomyšl

Vybavení komunitního centra Onomyšl

Datum: 11. 4. 2023

Realizací projektu bylo pořízeno 71 ks židlí, 9 ks pracovních stolů, 4 ks skříní, 1 ks projektoru a 1 ks radiomagnetofonu pro zajištění provozu komunitního centra a kvalitního zázemí pro komunitní život obce a spolkovou činnost.

Potěhy

Terénní úpravy veřejného prostranství v Potěhách

Datum: 10. 4. 2023

Realizací projektu došlo k vybudování chodníku ze zámkové dlažby vedoucího k veřejně užívanému místu aktivního a pasivního odpočinku v obci, a dále k vysypání hrací plochy kačírkem.

Klubovna Svatý Mikuláš

Datum: 19. 9. 2022

V rámci realizace projektu došlo k rekonstrukci prostor klubovny zahrnující denní místnost - vlastní klubovnu, kuchyňku, technickou místnost, skládek, chodbu a sociální zařízení.

#

Rekonstrukce spolkové budovy ČSCH Hostovlice

Datum: 19. 9. 2022

Výsledkem projektu byla rekonstrukce spolkové budovy (výměna 8 ks oken vč. parapetů, výměna okapů a okapových svodů, rekonstrukce podbití podhledů vč. realizace nátěru).

Vybavení Sokolovna Bohdaneč

Vybavení sokolovny v obci Bohdaneč

Datum: 5. 9. 2022

V rámci realizace projektu byly pořízeny stoly, židle, vysoušeče rukou a vybavení kuchyňského koutu - lednice, mikrovlnná trouba, sporák a myčka. Projekt přispěje ke zlepšení života ve venkovských oblastech díky kvalitnějšímu zázemí pro různé volnočasové a kulturní aktivity.

#

Dotváření veřejných prostranství v Suchdole

Datum: 5. 9. 2022

V rámci realizace projektu byla pořízena interaktivní hrací sestava typu hrad, dále byl pořízen dětský basketbalový koš, lavičky se stolem, dětská lavička, 5 parkových laviček, 7 stojanů na kola, 4 odpadkové koše, 4 nádoby na květiny a prosvětlená informační skříň.

#

Sokolovna Paběnice - PŘÍSTAVBA

Datum: 5. 9. 2022

V rámci realizace projektu došlo k rozšíření klubovny, vybudování skladu rekvizit pro divadelní spolek a vybudování bezbariérového WC.

KC Opatovice I

Pořízení ozvučení a audiovizuální techniky pro komunitní centrum Opatovice I

Datum: 5. 9. 2022

V rámci realizace projektu byla pořízena ozvučovací a audiovizuální technika pro pořádání kulturních a sportovních akcí, které se budou odehrávat v komunitním centru obce i mimo něj.

#

Velká klubovna - zázemí pro spolkový život

Datum: 5. 9. 2022

V rámci realizace projektu byly do spolkových místností pořízeny stoly a židle, do kuchyňky základní kuchyňská linka (horní a spodní skříňky, 2x dřez s baterií, myčka, varná deska, trouba, digestoř), dále bylo nakoupeno venkovní posezení (pivní sety).

Ochotnický spolek Tyl

Pořízení vybavení pro Ochotnický spolek Tyl

Datum: 5. 9. 2022

V rámci realizace projektu došlo k pořízení přenosné základní zvukové, osvětlovací a jevištní techniky včetně propojovací kabeláže, ovládací techniky - světelného a mixážního pultu, pomocných zařízení (stan + stůl) a IT techniky.

#

Výměna herních prvků

Datum: 5. 9. 2022

V rámci realizace projektu byly pořízeny herní sestavy - dvě závěsné houpačky, skluzavka a vahadlová houpačka, doplněné dopadovou plochou z tlumící hmoty. Výstupy projektu přispějí k plnohodnotnému využití herních prvků a zvýšení bezpečnosti uživatelů. 

Knihovna Vlastějovice

Vybavení společenských prostor obce Vlastějovice

Datum: 19. 4. 2022

Pro obecní knihovnu byl pořízen PC, tiskárna a vybavení pracovního místa nábytkem. Do spolkových prostor byl zakoupen velký stůl vč.židlí, skříně, stohovací židle, sklápěcí pojízdné stoly, věšáky, pohovka s křesly a konferenčním stolkem. Do všech oken knihovny byly instalovány žaluzie.

#

Komunitní centrum Zbizuby

Datum: 15. 2. 2022

Rekonstrukce omítek včetně stropu a podlahy, elektroinstalací a výměna dveří vč. zárubní, pořízení vybavení (stoly, židle, skříně, dataprojektor, promítací plátno, žaluzie, koberec) byly obsahem zrealizovaného projektu. Využití komunitního centra posílí soudržnost občanů všech věkových kategorií.

Rekonstrukce společenských místností a knihovny v místních částech Slavošov a Hranice 5

Rekonstrukce společenských místností a knihovny v místních částech Slavošov a Hranice

Datum: 9. 2. 2022

Realizací projektu došlo k rekonstrukci společensko-kulturních místností a knihovny. Předmětem byla výměna podlahových krytin, rekonstrukce sociálních zařízení, zakoupení sanitárního vybavení, zárubní a dveří, oprava omítek, nové vchodové dveře do knihovny.

#

Vybavení obecní klubovny Šebestěnice

Datum: 17. 9. 2021

Projektem došlo k pořízení stolů a židlí do obecní klubovny, nákup a montáž vstupních dveří a pořízení party stanu a pivních setů pro případ pořádání venkovních společenských akcí. Zlepší se tak prostředí v klubovně, zajistí se dostatečně vchod a rozšíří se venkovní kapacita sezení pro větší akce.

#

Rekonstrukce návsí Chabeřice a Holšice

Datum: 17. 9. 2021

Projektem došlo k rekonstrukci živičných povrchů návsí, které přispělo k estetickému a funkčnímu zkvalitnění prostorů návsí. Rekonstrukce byla provedena nanesením obrusné vrstvy asfaltového betonu ACO 11 (ABS) s případným vyrovnáním asfaltovým betonem.

Dokončené projekty

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
Mohlo by vás zajímat
Obce MAS