Menu
Lípa pro venkov z.s.
ObecZbraslavice

Noční závod požárnické všestrannosti

Sbor dobrovolných hasičů Církvice uspořádal noční závod požárnické všestranosti, který byl podpořen Fondem kultury a sportu pro rok 2013.

V pátek 15. března 2013 se v obci Církvice uskutečnil noční závod požárnické všestrannosti. Okolo osmnácté  hodiny se začala sjíždět družstva mladých hasičů do kulturního domu v Církvici, kde proběhl nástup a uvítání. Start byl však venku před vchodem, trasa vedla kolem kostela Svatého Vavřince, kde byla střelba a topografie, dále je čekala zdravověda a uzlování v zahradě mateřské školy, požární ochrana a ručkování po laně bylo v parku na návsi. Zvláštností tohoto závodu bylo, že se neměřil čas, děti musely pouze dojít na stanoviště a splnit dané úkoly. Hlídky byly hodnoceny podle součtu trestných bodů. Vyhodnocení akce proběhlo v kulturním domu.

V přípravce na 1. místě skončily Močovice a na 2. místě Svatý Mikuláš. Z mladší hlídky se na 3. místě umístil Svatý Mikuláš B, na 2. místě Uhlířské Janovice A a z vítězství se radoval Svatý Mikuláš A.

V kategorii starší žáci na 3. místě skončili Uhlířské Janovice B, na 2. místě se umístili starší žáci z Církvice a 1. byli starší žáci z Uhlířských Janovic A.

Soutěže se zúčastnily 2 hlídky přípravky, 9 mladších a 7 starších hlídek, celkem 18 hlídek mladých hasičů.

MAS Lípa pro venkov o.s. podpořila tuto akci finančním příspěvkem z Fondu kultury a sportu ve výši 3 000 Kč.

Datum vložení: 18. 3. 2013 9:13
Datum poslední aktualizace: 31. 7. 2015 9:16